wtorek, 29 marca 2011

Kolejka „czwórek”

W XVI kolejce nie było niespodziewanych rozstrzygnięć, niespodzianką może być jedynie fakt, że aż trzy zespoły grały w 4-osobowych składach, a jeden z nich - Wyindywidualizowani, zdołał nawet wygrać. W tabeli nie zaszły poważne zmiany. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki.

XVI kolejka

LB Team Lewin Brzeski – Bulgarian Drink Team Brzeg 2:0 (25:18, 25:8)
Najwięcej punktów:
Marcin Laskowski 8 – Wojciech Raburski 7
Bułgarzy stawili się na mecz z LB Team tylko we czterech i tylko w pierwszym secie zdołali nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem. W drugim byli juz bezradni i przegrali go gładko do 8, a cały mecz 0:2

Wyindywidualizowani Brzeg – Aligatory Brzeg 2:1 (28:26, 20:25, 15:10)
Bartosz Granos 13 – Paweł Miszczańczuk 11
W tym meczu znów jeden z zespołów grał w 4-osobowym składzie, ale tym razem to on wygrał, choć z dużym trudem. Wyindywidualizowani, bo o nich mowa, przez cały mecz toczyli wyrównaną walkę z Aligatorami. Pierwszego seta wygrali na przewagę do 26, a drugiego przegrali do 20. W tie breaku bardzo dobrze zaczęli, prowadzili 8:2, następnie 13:5 i ostatecznie wygrali do 10.

1 BSap & Przyjaciele Brzeg – Kotwica Brzeg 2:0 (25:9, 25:6)
Andrzej Furmanek 10 – Jacek Kotwis 4
Trzeci mecz i trzecia „czwórka” w akcji. Kotwica, która grała w niepełnym składzie była bez najmniejszych szans w konfrontacji z liderem rozgrywek. Saperzy szybko rozprawili sie z rywalami do 9 i do 6.

Fuks Aga Bud Brzeg – Amator Besel Brzeg 2:0 (25:23, 25:21)
Arnold Mianowany 11 – Robert Kowalik 8
W ostatnim meczu mieliśmy wyrównaną walkę w dwóch setach. W obu nieznacznie lepsi byli Fuksiarze i dzieki temu wygrali 2:0.