czwartek, 26 maja 2011

MP U-16 kobiet: Porażka WKK, Klaudia nie grała

Za drużyną WKK Wrocław drugie spotkanie podczas Finałów Mistrzostw Polski U-16 kobiet. Tym razem wrocławianki musiały uznać wyższość drużyny UKS Huragan Wołomin, z którą przegrały 54:65. W dzisiejszym meczu na parkiecie niestety nie pojawiła się Brzeżanka - Klaudia Florków.

Przypomnijmy, że w pierwszym dniu tego turnieju, który rozgrywany jest w Żyrardowie, WKK Wrocław pokonało MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 59:40. Jednak tym razem to drużyna prowadzona przez Iwonę Olesiewicz schodziła z parkietu pokonana po starciu z UKS-em Huragan Wołomin.
Pierwsza kwarta była dość wyrównana, ale minimalnie wygrała ją drużyna z Wołomina - 20:15. W drugiej odsłonie zaznaczyła się przewaga wrocławianek, które dzięki dobrej obronie wygrały ją 18:9 i na przerwę schodziły prowadząc 33:29. W drugiej połowie losy spotkania się odwróciły i to drużyna UKS-u dominowała przez kolejne dwie kwarty na parkiecie w Żyrardowie. Niestety dzisiaj na parkiecie nie zobaczyliśmy naszej Brzeżanki - Klaudii Florków. Jutro o godzinie 13:15 wrocławianki zagrają mecz o wszystko z drużyną AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, która dzisiaj pokonała MUKS Chrobry Głuchołazy 64:47. Przypominamy, że losy zespołu naszej brzeskiej zawodniczki można śledzić pod tym linkiem: http://www.u16w.mlodziez.pzkosz.pl/ do czego naturalnie Państwa zachęcamy.