czwartek, 4 sierpnia 2011

Trzy karne, jeden trafiony

W przedostatnim sparingu przed startem rozgrywek ligowych piłkarze brzeskiej Stali ulegli 0:1 Strzeliniance Strzelin, czwartemu zespołowi dolnośląskiej IV ligi w poprzednim sezonie. Jedyna bramka w tym meczu padła po skutecznie wykonanym rzucie karnym w 66. minucie spotkania.

Mecz Stali ze Strzelinianką przebiegł właśnie pod znakiem rzutów karnych, których w całym meczu było aż trzy. Najpierw goście w 10. minucie nie wykorzystali „jedenastki” trafiając w słupek brzeskiej bramki, następnie w 66. minucie juz się poprawili zdobywając gola z rzuty karnego, a w 75. minucie strzał Bartosza Kruka, który wcześniej był faulowany w polu karnym, z 11 metrów obronił bramkarz Strzelinianki.

Stal Brzeg – Strzelinianka Strzelin 0:1 (0:0)