niedziela, 6 marca 2011

UKS Kościerzyce powalczył z faworytem

Siatkarze UKS Kościerzyce podejmowali we własnej hali jedną z czołowych drużyn III ligi UKS Karo Strzelce Opolskie. Faworytem byli goście, którzy przyjechali po łatwe i gładkie zwycięstwo, jednak nasz zespół tanio skóry nie sprzedał.

Pierwszy set należał zdecydowanie do siatkarzy ze Strzelec Opolskich, którzy wygrali tą partię do 15. W drugim secie gra UKS Kościerzyce mogła się podobać. Mniej błędów w przyjęciu i skuteczniejszy atak. To wszystko jednak nie wystarczyło na wygranie seta. Karo tym razem wygrał do 20. Trzeci set był już zdecydowanie najlepszy w wykonaniu naszego zespołu. Konsekwentna walka w obronie oraz skuteczny atak sprawił, że Kościerzyce urwały seta faworytom wygrywając 25:20. W czwartej, jak się okazało ostatniej partii siatkarze ze Strzelec Opolskich wygrali 25:20 i cały mecz 3:1. Mimo porażki naszemu zespołowi należą się słowa pochwały za walkę.