poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Juniorzy bezbramkowo

Stal Brzeg była faworytem spotkania z MKS Kluczbork w lidze juniorów. Zespół Zbigniewa Marca przeważał od pierwszej do ostatniej minuty, ale był nieskuteczny. Nie udało się Stali w tym spotkaniu trafić do siatki, nie udało się do również gościom, dlatego zakończyło się na bezbramkowym remisie.

Już w 10. minucie Mateusz Fabiszewski mógł zdobyć prowadzenie dla Stali. Był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie pokonał rywala. To była pierwsza z wielu okazji do uzyskania gola na wagę 3 punktów, ale wszystkie kończyły się niepowodzeniem. Utrata punktów w tym spotkaniu jest o tyle bolesna, że w tej samej kolejce punkty zgubił lider – Rodło Opole, który zremisował 3:3 z LZS Konradowa. Strata Stali do opolskiej drużyny to wciąż 6 punktów.

Stal Brzeg – MKS Kluczbork 0:0