poniedziałek, 30 maja 2011

Bramkarz ustalił końcowy wynik

Nasi juniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo ligowe. Zespół Zbigniewa Marca tym razem pokonał Odrę Kędzierzyn-Koźle 4:0. Po pierwszej połowie brzeżanie prowadzili tyko 1:0. Końcowy rezultat ustalił bramkarz Stali – Mateusz Wolański, który skutecznie wykonał rzut karny.

Jedyną bramkę w pierwszej połowie meczu zdobył Wiktor Bardega, który w 9. minucie skutecznie wykończył swoją indywidualną akcję. Mimo wielu okazji do zdobycia kolejnych bramek, ta przed przerwą nie padła. Dopiero w drugiej części brzeżanie mogli potwierdzić swoją dominację. Najpierw Patryk Schwarz wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Wiktorze Bardedze, następnie Bartłomiej Jermak wykorzystał podanie Szymona Bogdana i strzelił na 3:0, a na koniec wspomniany Mateusz Wolański, nie bez trudu, pokonał z „jedenastki” swojego vis-a vis.

Stal Brzeg – Odra Kędzierzyn-Koźle 4:0 (1:0)
1:0 Wiktor Bardega – 9.; 2:0 Patryk Schwarz – 60. (karny); 3:0 Bartłomiej Jermak – 80.; 3:0 Mateusz Wolański – 85. (karny)
Stal: Mateusz Wolański – Dominik Sierakowski, Marcin Moroziński, Maciej Wróż, Szymon Bogdan, Wiktor Bardega (65, Aksel Świątkiewicz), Patryk Schwarz, Wojciech Krawców, Maciej Guzak, Sebastian Kowalik, Bartłomiej Jermak (85, Kamil Surdel). Trener Zbigniew Marzec.