poniedziałek, 21 marca 2011

Brąz szczypiornistek ZS nr 1

Uczennice Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu zdobyły brązowy medal w finale wojewódzkim w piłce ręcznej gimnazjów. Zespół Roberta Nowakowskiego ustąpił miejsca zespołom z Dobrzenia Wielkiego i Grodkowa, a wyprzedził ekipę z Rudnik.

Brzeżanki w turnieju finałowym, który został rozegrany w Praszce, przegrały 6:8 z GP nr 1 z Grodkowa i 9:18 z PG Dobrzeń Wielki, a z GP Rudniki zwyciężyły 1:4. Cały turniej zakończył się zwycięstwem drużyny z Dobrzenia Wielkiego. Najlepszą zawodniczka turnieju finałowego wybrano Justynę Mleczko z Grodkowa, a najlepszą bramkarką Natalię Kucy z Brzegu.

Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. (Fot. Archiwum szkoły)
ZS nr 1 z OS Brzeg: Pamela Chojnacka, Alicja Górka, Adrianna Klugiewicz, Karolina Klugiewicz, Natalia Kucy, Ewa Litwin, Kaja Obierzyńska, Katarzyna Pater, Agata Siciak, Karolina Stec, Karolina Szecówka, Aleksandra Walasek, Ewelina Wójcik, Sylwia Zachęba. Trener Robert Nowakowski.

Natalia Kucy - najlepsza bramkarka turnieju. (Fot. Archiwum szkoły)
Pamela Chojnacka - najlepsza zawodniczka brzeskiego zespołu. (Fot. Archiwum szkoły)